Garaże na zamówienie są niezastąpione niezależnie od pogody

Garaże na zamówienie to niezwykła konstrukcja, która powstaje z myślą o Twoich potrzebach i preferencjach – wykonywane są one w różnych rozmiarach zarówno pod kątem wysokości, jak również szerokości i długości. Dzięki wykonaniu na wymiar garaże na zamówienie w 100% odpowiadają na Twoje potrzeby i zapewniają maksimum funkcjonalności – mogą posłużyć do garażowania cztero lub dwukołowych pojazdów a także świetnie spiszą się w roli przydomowego warsztatu lub magazynu. Oferowane przez Piotra garaże na zamówienie to najwyższej jakości garaże tynkowane cechujące się nie tyle atrakcyjnym wyglądem co przede wszystkim korzystnymi właściwościami termoregulacyjnymi. Dzięki płycie warstwowej wykorzystywanej do ich budowy utrzymują wewnątrz ciepło w trakcie zimy, natomiast w trakcie upałów pozwalają na utrzymanie odpowiednio niskiej temperatury zarówno wewnątrz pojazdu, jak również swojej przestrzeni. Niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz Twój pojazd zawsze będzie gotowy do drogi – jego przechowywanie w garażu pozwoli Ci na uniknięcie porannego zdrapywania szronu lub lodu z szyb a podczas lata nie będzie wymuszało na Tobie oczekiwania poza pojazdem aż spadnie temperatura w jego wnętrzu.

Co cechuje garaże na zamówienie Piotra?

Piotr specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości garaży z płyty warstwowej – do ich największych zalet należy zapewnienie optymalnych warunków wewnątrz garażu, ale posiadają one również wiele innych zalet. Garaże na zamówienie naszej produkcji wykonane są z płyty warstwowej, której poszczególne elementy pełnią niezwykle istotne funkcje zabezpieczające garaż przed wpływem czynników zewnętrznych a także włamaniem. Wewnętrzna warstwa blachy jest biała i odpowiada za estetykę wykonania wnętrza garażu a także trwałość konstrukcji. kolejna warstwa, którą jest rdzeń styropianowy lub poliuretanowy odpowiada za utrzymanie optymalnych warunków wewnątrz garażu. Blacha ocynkowana i powlekana stanowiąca trzecią warstwę stanowi zabezpieczenie przed włamaniem utrudniając przebicie się przez ścianę. Ostatnią warstwę stanowi tynk, który odpowiedzialny jest za właściwą prezencję garażu od zewnątrz i umożliwia dopasowanie jego barwy do koloru elewacji budynku, w którego sąsiedztwie ma zostać umieszczony. Najwyższa jakość wykonania, dbałość o detale a także terminowa realizacja to znaki rozpoznawalne Piotra – nasze garaże tynkowane ocieplane dostosowywane są do Twoich oczekiwań oferując doskonałe parametry wytrzymałościowe i funkcjonalność.

garaż na zamówienieGaraż na zamówienie – jak przystąpić do realizacji zamówienia?

Jako producent garaży Piotr oferuje najwyższej jakości rozwiązania – zacznijmy więc od rozmowy i przedstawienia nam Państwa oczekiwań. W zgodzie z nimi przygotowany zostanie projekt, który umożliwi podjęcie dalszych kroków takich jak przygotowanie materiałów, ścian a także wybranych przez Państwo akcesoriów. W naszych garażach możliwy jest montaż dodatkowego wejścia, okien, bramy segmentowej (również tej automatycznej) a nawet dobudowa wiaty. Stworzymy dla Państwa garaż na zamówienie z wybranym przez Państwa dachem – jednospadowym lub dwuspadowym a także wszelkimi akcesoriami, które uczynią go ergonomicznym i wygodnym w użytkowaniu. Po umówieniu z Państwem terminu montażu przystępujemy do realizacji a Państwo w stosunkowo krótkim czasie będą mogli cieszyć się doskonale prezentującym się, wykonanym na Państwa zamówienie garażem. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego lub kontaktu pod numerem telefonu 601-447-486 – wspólnie stwórzmy garaż z Państwa snów!