Garaże wielostanowiskowe najwyższej jakości

Garaże wielostanowiskowe to najwyższej jakości rozwiązania dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak również biznesowym – większa powierzchni garażu wielostanowiskowego sprawia, że garażowane mogą być w nim dwa, a nawet więcej pojazdów, lub wolna przestrzeń obok samochodu może zostać wykorzystana do magazynowania różnego rodzaju akcesoriów. Garaże wielostanowiskowe, w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników, muszą zostać zaprojektowane z dużą dokładnością a następnie zrealizowane z zgodzie z powstałym projektem. Duża powierzchnia dachu wynikająca z konieczności pokrycia garażu wielostanowiskowego na całej jego długości i szerokości skutkuje jego dużą wagą, co z kolei wymaga takiej konstrukcji ścian i wzmocnień, żeby dach się nie zawalił. Oferowane przez producenta garaży Piotr garaże z płyty warstwowej dedykowane garażowaniu większej liczbie pojazdów niż dwa to najwyższej jakości konstrukcje realizowane z zgodzie z Twoim pomysłem. Oferujemy niezawodne i trwałe garaże wielostanowiskowe, które dzięki pokryciu tynkiem mogą zostać dopasowane kolorystycznie do odcienia elewacji sąsiadujących budynków a ponadto oferują łatwość utrzymania w czystości.

 

Garaż ocieplany Duo-Classic, 2 samochody, wymiary 6,0 x 6,7 m

Garaż wielostanowiskowy z płyty warstwowej – termoregulacyjne właściwości

Garaże wielostanowiskowe z płyty warstwowej wyróżnia trwała i niepodatna na zniszczenia konstrukcja. Wykorzystywane do ich produkcji i realizacji materiały takie jak podwójna warstwa blachy, tynk mający dekoracyjny charakter a także poliuretanowy lub styropianowy wkład oferują doskonałe parametry wytrzymałościowe, stabilność konstrukcji oraz właściwości termoregulacyjne co przekłada się na zapewnienie w obrębie garażu warunków idealnych do przechowywania pojazdu. Niezależnie od tego, czy jest zima, czy lato garaże z płyty warstwowej zapewniają utrzymanie w swoim wnętrzu optymalnych warunków – zimą dzięki wkładowi poliuretanowemu lub styropianowemu ciepło nie ucieka z wnętrza garażu natomiast w trakcie lata wytrzymałe ściany nie przepuszczają wysokich temperatur do garażu w związku z czym panuje w nim przyjemny chłód zabezpieczający silnik pojazdu przed przegrzaniem. Oferowane przez Piotra garaże tynkowane doskonale wywiązują się z powierzonych im zadań chroniąc pojazdy przed wpływem negatywnych czynników atmosferycznych oraz środowiskowych.

 

Garaże wielostanowiskowe Piotra
 

Garaże wielostanowiskowe – projektowanie i realizacja Piotr

Garaże wielostanowiskowe – projektowanie i realizacja tych konstrukcji z Piotrem to czysta przyjemność. Oferujemy najwydajniejsze i niezwykle ergonomiczne rozwiązania przystosowane do użytku przez osoby prywatne, jak również dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw i firm. Garaże wielostanowiskowe – projektowanie i realizacja z Piotrem to współpraca odbywająca się na przejrzystych warunkach. Tworzymy projekt w oparciu o Twoje potrzeby i preferencje. Po naszej stronie leży następnie realizacja prefabrykatów, które w kolejnym kroku będziemy montować we wskazanym przez Ciebie miejscu. Piotr słynie z terminowej realizacji zamówień i oferowania najwyższej jakości garaży z płyty warstwowej mogących zostać wyposażone w wiele dodatkowych akcesoriów – od okien, dodatkowych drzwi, poprzez różne rodzaje bram garażowych, aż po zdobienia elewacji. Wybierz garaże wielostanowiskowe realizowane przez Piotra i ciesz się niezawodnością naszych rozwiązań przez wiele długich lat. Serdecznie zapraszamy!

 

garaż wielostanowiskowy