Paweł Wieliszew – opinia

Jestem Bardzo zadowolony .

Zamówiłem ponad 3 miesiące temu garaż i został on właśnie dzisiaj zamontowany zgodnie z umówionym terminem. Garaż wykonany bardzo estetycznie i solidnie. Ekipa monterska kulturalna , wiedząca co robi. Od razu widać było, że robią to od wielu lat. Posiadali również profesjonalne narzędzia dzięki, którym praca szła szybko i sprawnie.

Przed podpisaniem umowy otrzymałem projekty potrzebne do zgłoszenia w starostwie, jak również informację jak to załatwić . Ogólnie wszystko bardzo profesjonalnie – oby więcej takich firm na rynku,a inwestorzy będą spać spokojnie.
Pozdrawiam Paweł Wieliszew .
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Z naszej strony mogę tylko powiedzieć, że Fantastyczny Klient kupił fantastyczny garaż 🙂 A tak po ludzku nie jesteśmy tacy cudowni 🙂 oczywiście zdarzają nam się też potknięcia, ale jak to mówią “tylko ten kto nic nie robi się nie myli ” Przy czym zawsze staramy się, żeby takie sytuacje były rzadkością, a powstałe ewentualne problemy były rozwiązywane jak najszybciej z jak najmniejszą uciążliwością dla klienta.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za opinię 🙂
Serdecznie pozdrawiam
Team “Piotr”

Knurów – Rekomendacja

Kontakt z firmą bezproblemowy. Doradztwo na najwyższym poziomie. Montaż zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Terminowość i punktualność. Ekipa montażowa zaraz po przyjeździe na miejsce wiedziała co ma robić Całość montażu poszła sprawnie dzięki profesjonalnej ekipie i sprzętu na którym pracowała. Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia.

Mariusz Maciejewski

Bardzo dziękuję, w imieniu całej ekipy. Życzę przyjemnego użytkowania garażu.
Pozdrawiam Piotr

Ornontowice – Rekomendacja

Cóż mogę powiedzieć, firma Piotr Garaże tynkowane produkuje garaże a cała reszta próbuje. Mam już dwa, pierwszy 16 mkw a drugi prawie 28 mkw i czystym sumieniem mogę powiedzieć ze nie mam żadnych zastrzeżeń. Wiem, nie są tanie ale w tym wypadku nie żałuję nawet grosza wydanego na ten garaż. Klasa, jakość, kontakt na najwyższym poziomie. Oby każda firma podchodziła do klienta jak Pani Beata i Pan Piotr. Pozdrawiam, Krzysztof

Garaż wykonany w niesamowicie wysokiej jakości, zarówno wewnątrz jak i zewnątrz wyglada perfekcyjnie. Odwiedziłem kilka firm na Śląsku i żadna nie dorównuje firmie Piotr u której garaż został zamówiony. Skomplikowany dach czterospadowy został również wykonany z bardzo wysoka dbałością o szczegóły. Polecam z czystym sumieniem

Chris, Ornontowice

Bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę.
Pozdrawiam “Piotr”

Opinia – Mrozek Urszula
Jestem bardzo zadowolona ,firma godna polecenia. Gdyby wszystkie firmy tak profesjonalnie podchodziłyby do wykonania usługi, życie było by naprawdę proste.
Potrzebujecie garaż ? Tylko Garaż Piotr!
Mrozek Urszula
Serdecznie dziękujemy za opinię. Pozdrawiam Piotr

Poznań – Rekomendacja

Wszystkim Państwu, którzy zamierzają postawić gotowy garaż tynkowany polecam gorąco i z pełnym przekonaniem firmę „Piotr” (adres internetowy: Piotr.com.pl) z Chorzowa. Firma we współpracy z klientem (mailowo i telefonicznie) jest od konsultacji zamówienia do jego wykonania niebywale solidna, rzetelna i służąca wszelką pomocą (też doradztwem prawnym i technicznym, dotyczącym m.in. wymaganych dokumentów, wykonania podstawy garażu, wyboru materiałów, itd..). Przygotowywane przez firmę projekty garażu są nadsyłane z dużym wyprzedzeniem czasowym, są bardzo starannie i przejrzyście wykonane, uwzględniają życzenia klienta (także estetyczne) i istnieje możliwość ich wielokrotnej modyfikacji.

Garaż wykonany jest bez jednego zarzutu i estetycznie (udany dobór koloru tynku do elewacji domu). Ekipa monterska jest punktualna, pracująca szybko, czysto i staranie, i co warto podkreślić, jest uprzejma, schludnie ubrana i cechuje ją duża kultura zachowania. Postawiony na mej posesji w czerwcu 2013 roku garaż tynkowany jest w ocenie moich przyjaciół i znajomych „piękny” i pod tą oceną się w pełni podpisuję. Wybór Firmy „Garaże Piotr” z Chorzowa jest przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”.

Prof. UAM dr hab. Ewa Czerwińska-Schupp

Bardzo dziękujemy za opinię. Zadowolony Klient to największa nagroda i radość dla całej firmy ps. Monterzy bardzo dziękują za to jak Pani ich ugościła do podziękowań dołączam się również.Piotr Jurek Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania”Piotr”

Garaż tynkowany wolnostojący

Sebastian Warchoł – Opinia

Ekipa na medal💪 Jeżeli ktoś chce porządny garaż i przy tym profesjonalnie zrobiony i złożony to polecam 100% Ekipa która wykonała montaż jest na najwyższym poziomie .

Sebastian Warchoł

Fantastycznie, dziękujemy za uznanie. Przyjemnego użytkowania, niech służyły wdzięcznie 💪
Pozdrawiam Piotr

Zielona Góra – opinia

Jestem bardzo zadowolony z garażu, który wybrałem i zamówiłem w firmie Piotr Garaże. Przed podjęciem decyzji o wyborze tego garażu brałem pod uwagę różne warianty: garaż murowany, gotowy garaż betonowy, garaż drewniany otynkowany i garaż blaszany tynkowany. Specjalnie pojechałem do Chorzowa obejrzeć jak wygląda taki garaż „na żywo”.Od samego początku spotkałem się z dużą życzliwością i fachowością. Sam proces realizacji dużego garażu dwustanowiskowego (50m2) trwał od godziny 7-ej rano do 16-ej. Ekipa montująca wykazała się starannością i rzetelnością. Potwierdzam również wysoki poziom kultury osobistej. Firma wykazała się dużym profesjonalizmem dokonując dodatkowych uzupełnień.Z dużym przekonaniem polecam Firmę Piotr Garaże! Krzysztof z Zielonej Góry Serdecznie pozdrawiam,
Bardzo dziękujemy za opinię.

Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania ”Piotr”

Garaż dwustanowiskowy

Opinia

Garaż wykonany bardzo starannie, bardzo dobry kontakt z klientem, ekipa monterska profesjonalna. Jestem bardzo zadowolony z usługi.
Damian Pielorz
Dziękuję bardzo, bardzo się cieszymy. Życzymy przyjemnego użytkowania garażu. Pozdrawiam Piotr

Opinia

Witam,
bardzo dziękuję za wykonanie wizualizacji. Moje odczucia są takie, że stracił by na tym garaż i dom. Tak więc nie był to z mojej strony dobry pomysł. Chciałbym też tą drogą podziękować Państwu za piękne i profesjonalne wykonanie mojego garażu. Ja oraz moi sąsiedzi jesteśmy pod wrażeniem fachowego i szybkiego montażu. pozdrawiam
Tomasz D.

Dziękujemy za opinię
Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania”Piotr”

Garaż wolnostojący

Jacek Zydek – Rekomendacja

Bardzo dziękuje za naprawdę wykonany perfekcyjnie montaż. Jestem pod wrażeniem i bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo sprawnie poszło. Bardzo dziękuję.
Jacek Zydek
Dziękuję bardzo, w imieniu ekipy monterów i swoim. Życzę przyjemnego użytkowania.
Pozdrawiam życząc wesołych świąt.
Pozdrawiam Piotr

Mazowieckie – Opinia

Witam
Poniżej załączam moją opinia o firmie PIOTR garaże z Chorzowa ( do ew. opublikowania)Korzystałem z usług firmy PIOTR garaże, która wykonała dla mnie wg indywidualnego projektu dwuspadowy garaż ocieplany z częścią gospodarczą. Rezultat wykonanych prac w całości spełnił moje oczekiwania . Wykonawcy montażu w pełni profesjonalni . Montaż na miejscu budowy prowadzony był bardzo sprawnie, trwał zaledwie 5 godzin. Ostateczny efekt wizualny wykonania nie odbiega w niczym od garażu murowanego. Firma solidna jest godna polecenia.

Andrzej z Błonia (mazowieckie)
Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania”Piotr”

Bartłomiej Kołodziej – Rekomendacja

Fachowa ekipa montażowa, szybko i sprawnie wykonany montaż, garaż wygląda jak murowany.

Bartłomiej Kołodziej

Super, cała przyjemność po naszej stronie.
Cieszymy się bardzo, niech służy wiernie 🙂
Pozdrawiam Piotr

Jacek Krakus – Rekomendacja

Garaż dobrej jakości, montaż “pod klucz” na przygotowanej wylewce trwał tylko 5 godzin i nie generował bałaganu wokół. Wizualnie niczym nie odbiega od garażu murowanego.

Jacek Krakus

Bardzo dziękujemy
Życzymy przyjemnego użytkowania.
Pozdrawiamy “Piotr”

Mazowieckie – Opinia

Witam
Poniżej załączam moją opinia o firmie PIOTR garaże z Chorzowa ( do ew. opublikowania)Korzystałem z usług firmy PIOTR garaże, która wykonała dla mnie wg indywidualnego projektu dwuspadowy garaż ocieplany z częścią gospodarczą. Rezultat wykonanych prac w całości spełnił moje oczekiwania . Wykonawcy montażu w pełni profesjonalni . Montaż na miejscu budowy prowadzony był bardzo sprawnie, trwał zaledwie 5 godzin. Ostateczny efekt wizualny wykonania nie odbiega w niczym od garażu murowanego. Firma solidna jest godna polecenia
Andrzej z Błonia (mazowieckie)

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania”Piotr”

Gorzów Wielkopolski – Opinia
Pierwszy raz zdecydowaliśmy się na tak dużą inwestycję bazując tylko na zdjęciach, opiniach, opisach technicznych i rozmowach telefonicznych z Państwem. O wyborze garażu z firmy „Piotr” zdecydował wygląd estetyczny garaży przedstawionych w Waszej galerii oraz szybki i profesjonalny kontakt z nami. Bardzo baliśmy się efektu końcowego ale po montażu jesteśmy mile zaskoczeni. Ekipa montażowa na czele z Panem Radkiem w pełni profesjonalna i bardzo grzeczna. Widać, że znają się na swojej pracy. Idealnie dobrany kolor elewacji oraz pokrycia dachu. Dzięki Pani podpowiedziom odnośnie: wymiarów, ocieplenia itp. jest taki jak chcieliśmy. Mam nadzieję,że będzie nam długo służył. Polecamy. Dziękujemy bardzo za współpracę.
Dorota i Borys

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania”Piotr”

Sowia Wola Folwarczna (mazowieckie) – Opinia
Garaż gotowy, ładnie wszystko wyszło. Ekipa sprawna i bardzo sympatyczna, działa szybko i bardzo profesjonalnie. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!
Barbara K.

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania”Piotr”

Żuromin – Opinia
Nasza opinia na temat garaży firmy Piotr. Po wybudowaniu domu zastawialiśmy się nad technologią wykonania garażu. Murowany czy blaszany. Wybraliśmy wersje blaszaną tynkowaną. Po przeanalizowaniu kilku ofert wybór padł na firmę Piotr z Chorzowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy. Fachowa obsługa klienta, dobra cena, terminowość i estetyka wykonania garażu to atuty firmy Piotr. Serdecznie polecamy usługi tej firmy.
P.S. Mieliśmy kilka wizyt znajomych i sąsiadów. Prawie wszyscy myśleli że jest to budynek murowany.
Tomek

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania”Piotr”

Katowice – Opinia
Jeżeli komuś zależy na szybkiej realizacji postawienia garażu na swojej działce (warunek – posiada już pozwolenie na budowę, bo w moim przypadku to była „droga przez mękę”) – to polecam firmę P.H.U „Piotr” z Chorzowa produkującą bardzo estetyczne garaże blaszane. Zamówiłam w firmie garaż dwustanowiskowy, którego wygląd dzięki stosowanej technologii w ogóle nie odbiega od tradycyjnie murowanego. Cenowo również bardzo atrakcyjny. Największe atuty tej firmy to profesjonalne podejście do klienta, wysoka jakość usług oraz terminowość zlecenia. Pracownicy montażu to mili i kulturalni fachowcy pozostawiający porządek na miejscu pracy. Aktualnie garaż już stoi na posesji i cieszy nie tylko „oko”.

Firma najbardziej godna polecenia.

Maryla
Bardzo dziękujemy za bardzo pozytywną opinię. Rzeczywiście Pani Maryli historia w urzędzie to thriller, na szczęście z happy endem. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania”Piotr”
Lublin – Opinia
Zamawiałem garaż w firmie Piotr z Chorzowa z pewnymi obawami. Wiedziałem jaki garaż chcę mieć ale nie byłem pewien czy firma będzie w stanie zaspokoić moje wymagania. I tu miła niespodzianka , cała transakcja przebiegała bardzo szybko i profesjonalnie. Fachowe doradztwo, miła obsługa w końcu profesjonalny montaż sprawiły , że jestem bardzo usatysfakcjonowany .Firma wykazała dużą elastyczność w podejściu do moich wymagań i terminu montażu, co zew zwględu na stsunkowo dużą odległość / 350 km / nie było bez znaczenia. Reasumując – firma godna zaufania i polecenia. Szczerze dziękuję.
Robert

Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę i życzymy miłego użytkowania garażu. Pozdrawiamy „Piotr”

Zabrze – Opinia
Firma PHU ,,Piotr” z Chorzowa wykonuje swoje usługi bardzo profesjonalnie. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania.Przed otwarciem zlecenia firma służy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najdogodniejszych rozwiązań. Zlecenie zostało wykonane solidnie, rzetelnie i terminowo. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy.
Gizela

Bardzo dziękujemy współpraca z Państwem to była przyjemność.
Pozdrawiamy „Piotr”

Kruszyn (dolnośląskie) – Opinia
Współpraca z Firmą „Piotr” z Chorzowa należała do bardzo udanych ze względu na bardzo dużą profesjonalność wykonanych usług jak i terminowość. Gorąco polecam
Tadeusz z Kruszyna (dolnośląskie)

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy „Piotr”

Kraków – Opinia
Witam serdecznie.
Garaż tynkowany w takim kolorze jaki wcześniej ustaliłem z firma Piotr. Garaż zamówiony telefonicznie a następnie zamówienie potwierdzono droga mailowa. Z uwagi na szybko postępujące prace brukarskie często kontaktowałem się telefonicznie celem szybkich konsultacji (kontakt telefoniczny z firma za każdym razem wzorowy). Montaż błyskawiczny w ciągu kilku godzin. A efekt jak na moje potrzeby bardzo dobry. Elewacja jak i dach garażu dopasowane idealnie do domu. Gorąco polecam firmę Piotr wszystkim osobom, które planują postawić garaż na swojej posesji i jednocześnie nie planują przepłacać za garaż murowany. Jeszcze raz chciałem podziękować za błyskawiczny montaż i jednocześnie składam najlepsze życzenia Bożonarodzeniowe. Zdrowych, pogodnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
Pozdrawiam Paweł P z Krakowa.

Tak miłe słowa są dla nas świetną motywacja i potwierdzeniem że rozwój naszej firmy idzie w dobrym kierunku pozdrawiamy serdecznie „Piotr”

Opinia
Szanowni Państwo, serdecznie dziekuję za postawienie pięknego i solidnego garażu. Dziękuję również za cierpliwą i zawsze życzliwą obsługę Pani Beaty przez telefon.Panowie montujący garaż byli szybcy, profesjonalni i bardzo sympatyczni.
Życzę wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów, z wyrazami szacunku Maria Iwanowska

Rzeszów – Opinia
Zamawiając garaż byłam pełna obaw jak będzie wyglądał i ten krótki czas montażu . Cóż ,jestem mile zaskoczona. Garaż prezentuje się bardzo dobrze ,estetycznie wykonany i funkcjonalny. Każdemu kto chce w krótkim czasie i bez bałaganu postawić garaż polecam firmę \”PIOTR\”.Jest to firma profesjonalna ,solidna a przede wszystkim bardzo estetyczna w wykonywaniu prac. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Dorota z Rzeszowa (podkarpackie)

Nowy Borówek – Opinia
W związku z zakupem garażu DUO CLASIC w waszej Firmie składam serdeczne podziękowanie na Pana ręce dla Pana Marka B. i Pana Radosława G. za przemiłą obsługę, fachowo i sprawnie wykonane prace. Gratuluję takich fachowców. Jednocześnie nadmieniam, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Pana Firmą, która jest godna zaufania i polecenia. Wszystkie prace wykonane zostały w uzgodnionym terminie i solidnie. Życzę dużo sukcesów w pracy zawodowej oraz samych miłych i usatysfakcjonowanych obsługą klientów.
Z poważaniem Józef z Nowego Borówka (wielkopolskie)

Rzeszów – Opinia
Transakcja z firmą \”Piotr\” to czysta przyjemność. Kupiłem garaż w ciemno po krótkiej rozmowie telefonicznej, towar został dostarczony w umówionym terminie w stanie zgodnym z opisem. Montaż przebiegł szybko i sprawnie, profesjonalna i miła obsługa. Polecam każdemu skorzystanie z oferty firmy \”PIOTR\”
Jacek z Rzeszowa (podkarpackie)

Mrozy – Opinia
Szanowni Państwo,
Piszemy do Państwa, aby wyrazić nasze uznanie dla sprawności, z jaką zrealizowali Państwo garaż na naszej działce w Mrozach. Od samego początku byliśmy traktowani w sposób profesjonalny i tak było aż do skutecznego finału. Garaż zostal zbudowany w ciągu czterech godzin i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego jakości. Będziemy polecać firmę Piotr każdemu z pełnym przekonaniem, że swoje prace wykonują Państwo rzetelnie, terminowo i z wielką dbałością o wysoką jakość budynku.
Pozdrawiamy

Wanda i Tadeusz z Mrozów
Witam.
I ja dziękuję jeszcze raz za znakomitą robotę, jaką Państwo wykonali, bo wśród najlepszych wykonawców Wy wyróżniacie się szczególnie. Piszę dlatego, że chciałem, aby nasza dobra opinia o Was mogła ukazać się w formie dostępnej dla szerszego grona ludzi, w internecie; jednak nie potrafiłem wejść na Państwa stronie w odpowiednie miejsce, aby opinię taką zamieścić. Jeśli więc mogą ją Państwo sami przenieść, to dobrze; albo proszę o podpowiedź, jak my moglibyśmy to zrobić.
Z wyrazami wielkiego szacunku
Wanda i Tadeusz z Mrozów

Dziękujemy za opinię, serdecznie pozdrawiamy „Piotr”

 

Dodaj nową opinie

 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
1 wpis.
Tomek z Chorzów
Piszemy do Państwa, aby wyrazić nasze uznanie dla sprawności, z jaką zrealizowali Państwo garaż na naszej działce w Mrozach. Od samego początku byliśmy traktowani w sposób profesjonalny i tak było aż do skutecznego finału. Garaż zostal zbudowany w ciągu czterech godzin i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego jakości. Będziemy polecać firmę Piotr każdemu z pełnym przekonaniem, że swoje prace wykonują Państwo rzetelnie, terminowo i z wielką dbałością o wysoką jakość budynku.