Zalety garaży z płyty warstwowej

Garaże to niezastąpiony element wyposażenia przestrzeni mieszkalnych oraz użytkowych. Chętnie wykorzystywane są zarówno przez właścicieli posesji z domkami jednorodzinnymi, jak również przedsiębiorców. Dowiedz się jakie są zalety garaży z płyty warstwowej i jaką funkcję pełni ich docieplenie pianką poliuretanową lub styropianem.

Zalety garaży z płyty warstwowej – funkcjonalność to podstawa

Do jednych z największych zalet garaży z płyty warstwowej należy ich funkcjonalność. Przez wzgląd na trwałą konstrukcję i wykonanie z wytrzymałych materiałów oferują one nie tylko stabilność, ale również wieloletnie bezpieczeństwo użytkowania. Olbrzymim ich atutem jest również niepodatność na wpływ negatywnych czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, niskie lub wysokie temperatury a także promieniowanie UV. Duże znaczenie odgrywa również w ich przypadku fakt, że przez wgląd na wzmocniona konstrukcję znacznie utrudniają one włamanie do wnętrza, a ponadto dają szeroki wachlarz możliwości w zakresie doboru bramy spełniającej Państwa indywidualne oczekiwania. Uwzględniając fakt, że mogą zostać wykonane we właściwie dowolnym wymiarze zapewniają one szeroki wachlarz zastosowań – umożliwiają garażowanie więcej niż jednego pojazdu, z powodzeniem wykorzystane mogą zostać jako przydomowy warsztat ale również schowek na pozasezonowe akcesoria. Dzięki pokryciu od wewnątrz blachą garaże wykonane z płyty warstwowej pozwalają na swobodny montaż półek oraz szafek, co znacznie wpływa na ergonomię i dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego ze swoich użytkowników. Co jeszcze mogą zaoferować garaże tego typu?

zalety garaży z płyty warstwowej

Właściwości termoizolacyjne garaży ocieplanych

Właściwości termoizolacyjne garaży wykonanych z płyty warstwowej to kolejny powód, dla którego warto jest rozważyć inwestycję w tego typu rozwiązanie. Ocieplanie garażu blaszanego to czasochłonny i pracochłonny proces, którego można uniknąć decydując się na zakup garażu wykonanego z płyty “obornickiej”, jak potocznie nazywana jest płyta warstwowa. Co wynika z ocieplenia garażu pianką poliuretanową lub styropianem? Zapewnienie optymalnych warunków w jego wnętrzu – w gorące dni jego wnętrze się nie nagrzewa gdyż promienie słoneczne powstrzymywane są przez stosunkowo grube ściany garażu, natomiast w czasie zimy utrzymanie w nim przystępnej dla pojazdu temperatury jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku garaży blaszanych lub murowanych i nie pochłania dużych kosztów ponieważ ciepłe powietrze nie ucieka z jego wnętrza. Właściwości termoizolacyjne garaży wykonanych z płyty warstwowej zdecydowanie zasługują na uwagę, ponieważ zabezpieczają pojazd – zasadniczo jego silnik przed przegrzaniem lub akumulator przed wychłodzeniem.

Co zaoferować mogą garaże producenta Piotr?

Garaże z płyty warstwowej ocieplane realizowane przez Piotra wykonywane są na indywidualne zamówienie, co sprawia, że są one skrojone do Państwa indywidualnych potrzeb. Wspólnie z Państwem przechodzimy przez etap projektowy ustalając jakie oczekiwania mają Państwo względem planowanej inwestycji by następnie móc zaproponować najwydajniejsze rozwiązania z naszej oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i realizacjach w różnych częściach Polski wykonywane przez nas garaże wyróżniają się nie tylko trwałą konstrukcją i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, ale również estetycznym wyglądem, który dopełnia otoczenie, w którym się znajdują. Stosowane przez nas rozwiązania cechuje najwyższa jakość będąca gwarantem Państwa satysfakcji i udanej współpracy. Profesjonalizm, Państwa zadowolenie i najwyższe standardy świadczonych usług to priorytety, którymi kierujemy się podczas realizacji każdego zlecenia – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tytuł